o mnie

Szanowni Państwo z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania jestem muzykiem. Przez ponad 20 lat grałem nie tylko na licznych weselach czy dyskotekach ale również na koncertach zespołów, orkiestr dętych, chórów na koncertach organowych kończąc. Przez ten bagaż doświadczeń nauczyłem się nie tylko mądrze dobierać repertuar i prowadzić imprezy ale przede wszystkim jak budować odpowiedni klimat dobrej zabawy.  Imprezę prowadzę z moją żoną która jest doskonałym wodzirejem i animatorem potrafiącym profesjonalnie poprowadzić zabawy również dla najmłodszych uczestników imprezy.

SPRZĘT
Konsola (2x CDJ 900 NEXUS, 2x XDJ 1000, DDM-1000, stojak AmericanDJ),

kolumny (RCF ART 712 x2, ART 312x4), światła (2x revo burst, laser 100W RGB, 2x PAR LED 36W, 5x belka LED, 2x spider LED, sterownik DMX eurolite, kratownica - brama DJ), mikrofony (2x bezprzewodowe AKG, SHURE Beata 58A), efekty specjalne (projektor, wytwornice baniek i dymu), sprzęt do animacji (60x mega klocki, lina 15m, 4x chusty integracyjne, namiot, 10x hula-hop, 64x rurki bomom, sprzęt do mega baniek i zamykania w bańce, 24x kolorowe płotki itd.). Całkowita wartość sprzętu to ponad 50.000 zł.

ZASIĘG DZIAŁANIA
Działamy wyłącznie na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego.

REPERTUAR
Dobór muzyki uzależniam od imprezy i bawiących się osób. Posiadam bardzo bogaty repertuar na CD, zabieram ze sobą również mobilny internet w przypadku gdy ktoś zamówi specjalną piosenkę której mogę nie mieć. Główny rodzaj muzyki ustalam przed imprezą, może to być lista tytułów albo krótka informacja na temat własnego gustu np.: